Podcasty Leave No Trace

Strona główna » Blog Sabały » Turystyka » Podcasty Leave No Trace

W ramach ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej „Śmieci – kto to widział” realizowanej przez Tatrzański Park Narodowy powstaje cykl 30 podcastów „Rozmowy o Tatrach”. Tworzy je Łukasz Długowski – dziennikarz, podróżnik, twórca idei mikrowypraw w Polsce. Jednym z tematów, o którym miałem okazję porozmawiać z Łukaszem były zasady Leave No Trace. Temat okazał się na tyle obszerny, że powstały o tym dwa odcinki. Zapraszam do posłuchania:

 

Jasiek Krzeptowski-Sabała

Jasiek Krzeptowski-Sabała

przewodnik tatrzański, edukator, prelegent, youtuber

Kategorie

Podobne wpisy

Podcast „Opowieści z Gór”

Podcast „Opowieści z Gór”

Tej zimy w ramach akcji Kursy Lawinowe PZU powstała seria podcastów "Opowieści z gór". Jej celem jest przybliżenie szerokiej grupie odbiorców sylwetek ciekawych ludzi żyjących i pracujących w górach, a także zwrócenie uwagi na różne zagadnienia związane z bezpieczną i...

czytaj dalej
Podcast 8a

Podcast 8a

Rozmowa z Piotrem o Tatrach w czasie pandemii: zamknięciu parku dla turystów, tego jak przyroda na to zareagowała, oraz jak wygląda praca edukatora w czasie lockdownu.

czytaj dalej
Podcast Black Hat Ultra

Podcast Black Hat Ultra

Długa rozmowa z Kamilem Dąbkowskim prowadzącym Podcast Black Hat Ultra. O tym jak się zachowywać podczas górskich aktywności, ale także w życiu codziennym aby przyrodzie i całej planecie jak najmniej szkodzić.  

czytaj dalej

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest