17 Krakowski Festiwal Górski

Strona główna » Portfolio » Szkolenia » 17 Krakowski Festiwal Górski

Fot. KFG

6 grudnia 2019 roku brałem udział w Krakowskim Festiwalu Górskim. W ramach tegorocznego festiwalu odbył się blok Ekologika – pod patronatem Outdoor Magazyn oraz PZU, Patagonia, TPN, Polar Sport, Cumulus, Klean Kanteen. To był bardzo intensywny dzień z aż trzema wystąpieniami:

  • Prezentacja „Tatrzańskie i turystyczne Zero Waste”,
  • Prezentacja „Proekologiczne działania TPN”,
  • Panel dyskusyjny „Jak społeczność górska i branża outdoor może/powinna dołączyć do ekologicznych zmian” – dyskusja z udziałem: Kamili Kielar, Yannicka Meijersa (Patagonia), Wojciecha Kłapci (Pajak), Piotra Czmocha (8a.pl), Rafała Froni, moderacja – Michał Gurgul (Outdoor Magazyn).

Cieszyła mnie spora frekwencja na spotkaniach. Poza nimi było też sporo kuluarowych rozmów, które dla mnie są dużą wartością dodaną udziału w takich imprezach. Warto rozmawiać!

 

Jasiek Krzeptowski-Sabała

Jasiek Krzeptowski-Sabała

przewodnik tatrzański, edukator, prelegent, youtuber

Kategorie

Podobne wpisy

Podglądanie kozic i świstaków

Podglądanie kozic i świstaków

  Jedną z moich ulubionych form przewodnictwa są obserwacje kozic i świstaków. To typowe dla Tatr zwierzęta, które żyją powyżej górnej granicy lasu – w piętrze hal i turni. Trzeba się więc trochę namęczyć, żeby się im bliżej przyjrzeć – przejść nieraz kilkanaście...

czytaj dalej
Wycieczki z Tatromaniakiem

Wycieczki z Tatromaniakiem

Początkiem czerwca światło dzienne ujrzał projekt "Wycieczki z Tatromaniakiem", który stworzyliśmy z Władkiem Bętkowskiem (EduTatry) i Krzyśkiem Baraniakiem (Tatromaniak). Przygotowaliśmy ofertę wycieczek z przewodnikiem, na które mogą się zapisać osoby indywidualne....

czytaj dalej

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest